Aknakiled

3M päikesekaitsekiled

3M päikesekaitsekiled on loodud päikesekiirguse taltsutamiseks, et hoida keskkond jahedana, vähendada pimestamist ja tõsta energiatõhusust. Kõike seda  on võimalik säilitada väljavaadet ja jätta välisilme praktiliselt muutumatuks. Blokeerib samuti märkimisväärselt pleekimist põhjustava kahjuliku UV-kiirguse kogust, aidates seetõttu teie sisustuse kasutusiga pikendada.

3M energiakiled

3M energiakiled on loodud talvel soojuse ja suvel jaheda õhu säilitamiseks, nii et küttekulude ja jahutuskulude pealt saab kokku hoida aastaringselt.
3M isolatsioonkile aitab parandada näiteks ühekordse klaasiga akna isolatsiooniväärtust, mis on lähedane kahekordse paneeli ja kahekordse akna isolatsiooniväärtusega, mis on sarnane kolmekordse pakettaknaga.

3M turvakiled

3M turvakiled ning 3M löögikaitse kinnitussüsteemid on loodud inimeste vigastuste minimeerimiseks ja vara kaitsmiseks mitmesuguste ohutusprobleemide eest, sealhulgas klaasist tulenevad ohud, loodusõnnetused, seismilised sündmused, iseeneslik klaasi purunemine, sisenemiskuriteod ja vargused, vandalismi ja terrorismi aktid, pommiplahvatuste ja isegi ultraviolettkiirte kahjustamise eest.
3M antigraffitikile aitab tagada tugeva esimese kaitseliini värvi, niiskuse, kriimustuste ja isegi happe söövitamise eest.

3M päevavalgust suunav kile

Uus innovaatiline lahendus, 3M päevavalgust suunav aknakile, kus mikrostruktureeritud prismad suunavad optiliselt kuni 80% loomulikust välisvalgusest sisse mõõda lage, mis aitab tõsta inimeste produktiivsust ning vähendada sõltuvust elektrivalgustus.